فروشگاه اینترنتی مبل و سرویس چوب روماک

طراحی وب سایت فروشگاه مبل و صنایع چوب روماک از بهترین و زیباترین وب سایت های فروشگاهی در حوزه مبلمان و دکوراسیون داخلی محسوب می شود. کد نویسی بی نقص به همراه اپلیکیشن حرفه ای آن بسیار کاربر پسند و موجب رضایت کارفرما شده است.

در ادامه به مهمترین امکانات این فروشگاه اینترنتی طراحی شده توسط آپیدور اشاره خواهیم کرد:

۱- محیط کاربری ساده و آسان: استفاده از فروشگاه ساز آپیدو کامل ساده و آسان می باشد. یعنی مثل خیلی از فروشگاه سازهای دیگر پیچیدگی و سختی کار خاصی ندارد و به راحتی در مدت کمی میتوانید کار با آن را فرا بگیرید.
۲- پشتیبانی کامل از زبان فارسی: یکی از امکانات خوبی که فروشگاه ساز آپیدو دارد پشتیبانی از زبان فارسی است. یعنی تمام منوها، گزینه ها و تنظیمات آن به زبان فارسی ارائه شده است و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.
۳- امکان پیکربندی حرفه ای سیستم: یکی دیگر از امکانات فروشگاه ساز آپیدو ، امکان پیکربندی حرفه ای آن است. آپیدو بخش پیکربندی فوق العاده حرفه ای دارد و میتوانید هر بخش از آن را پیکربندی و سفارشی سازی کنید.
۴- ایجاد بی نهایت محصول: بعضی از سیستم های فروشگاه سازی که دیده ام محدودیت ایجاد محصول دارند. که واقعا این اتفاق خیلی خیلی بد است. در آپیدو میتوانید بی نهایت محصول ایجاد کنید و نگرانی در ایجاد محصول وجود ندارد.
۵- امکان فروش خدمات: در آپیدو علاوه بر فروش محصولات فیزیکی میتوانید خدمات هم بفروشید که در سیستم های دیگر من این مدل رو به ندرت دیده ام.

6- تعریف بی نهایت دسته بندی موضوعی: شما در فروشگاه ساز آپیدو به راحتی میتوانید هر تعداد دسته بندی موضوعی میخواهید تعریف کنید و جای نگرانی نیست.

۸- تعریف بی نهایت برچسب محصول: در آپیدو به راحتی میتوانید هر تعداد برچسب برای محصول دوست دارید بذارید.
۹- تعریف و ساخت بی نهایت ویژگی متفاوت و مختلف برای هر محصول: هر محصول دسته محصول دارای ویژگی خاص خودش است. مثلا موبایل حافظه دارد، سایز صفحه نمایش دارد یا هر چیزی دیگر، شما میتوانید اینو تعریف کنید و برای هر دسته از محصولات دوست داشتید استفاده نمایید. به تعداد نامحدودم ویژگی میتونید ایجاد کنید.
۱۰- تعریف محصولات مرتبط با هر محصول: شما در فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو میتوانید برای هر محصول محصولات مرتبط تعریف کنید که فوق العاده عالی است.
۱۱- تعریف گالری تصاویر برای محصولات: یکی از امکانات فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو که خیلی خوب و جذاب است ایجاد گالری برای هر محصول به صورت جدا، یعنی شما مثلا یه گوشی موبایل میخواید بفروشید به راحتی میتونید یک گالری عکس واسش ایجاد کنید.
۱۲- ثبت یک محصول در دسته‌بندی‌های مختلف: شما میتوانید هر محصول که تعریف کنید در بی نهایت دسته قرار دهید و به راحتی این کار امکان پذیر است. شاید بپرسید که این امکان چیز خاصی نیست. اما همین امکان ساده در خیلی از فروشگاه سازها وجود ندارد و محدودیت انتخاب دسته دارند.
۱۳- بزرگنمایی تصویر محصولات توسط مشتریان: در بخش بالا در مورد ایجاد گالری محصولات در فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو صحبت کردیم. کاربر به راحتی می توانید روی این محصولات زوم کند.
۱۴- امکان تعریف قوانین مالیاتی مختلف برای هر هر گروه از محصولات: بعضی از محصولات دارای مالیات هستند شما در فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو میتونید برای هر دسته از محصولات قوانین مالیاتی تعریف کنید. واقعا این امکان برای بعضی فروشگاه ها عالی می باشد.
۱۵- تعریف محصول ویژه: یکی دیگر از امکانات فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو که مورد پسند است ایجاد و تعریف محصول ویژه می باشد. این بخش به شدت کاربردی است.
۱۶- قابلیت درج نظر مشتریان و امتیاز دهی به محصولات: مشتریان به راحتی میتوانند در بخش محصولات نظر بذارند و به محصولاتی که خریداری کردند نظر دهند.

۱۷- ایجاد خبرنامه و ارسال آن به مشتریان: یکی دیگر از ویژگی و امکانات فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو، گرفتن ایمیل می باشد که میتوانید از این ایمیل ها در جهت ایمیل مارکتینگ استفاده کنید.
۱۸- بخش گزارشات بسیار دقیق: اگر بخواهم یک بخش از فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو رو مورد تمجید قرار دهم همین بخش گزارش گیری است. واقعا در یک کلمه عالی هستش و میتوان گفت خیلی به شما در تحیل و آنالیز سفارشات کمک میکند.
۱۹- نمایش محصولات پربازدید: در فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو محصولات پربازدید مشخص است و شما میتوانید آن را در سایت به نمایش بذارید.
۲۰- نمایش آخرین محصولات: شما میتوانید آخرین محصولات رو در بخشی از سایت به نمایش بذارید. معمولا کاربران سایت دوست دارند بدونند آخرین محصولات سایت چی هستند و چه چیزهایی به سایت اضافه شده است.
۲۱- پشتیبانی از واحدهای پولی متفاوت (ریال، تومان و هزار تومان): یکی از مشکلات فروشگاه سازها، عدم پشتیبانی از واحدهای پولی ایرانی است که فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو به صورت کامل از واحدهای ایرانی پشتیبانی میکند.
۲۲- تعریف مدیران مختلف برای فروشگاه: بعضی وقت ها شما میخواهید برای فروشگاهتون چند مدیر داشته باشید این کار به راحتی در فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو انجام می گیرد.
۲۳- دارای بخش انبار گردانی برای مدیریت انبار محصولات: خیلی از فروشگاه ها دارای انبار هستند. یکی از امکانات فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو، بخش انبار گردانی است.
۲۴- امکان مرتب سازی محصولات بر طبق ورژن آن ها: شما میتوانید در فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو محصولات رو بر اساس نسخه های آن ها مرتب کنید.
۲۵- نمایش محصولات پرفروش: یکی دیگر از امکانات فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو، نمایش محصولات پر فروش است که خیلی به شما در جهت ارائه محصول کمک میکند.
۲۶- نوشتن متن خلاصه در مورد محصول: شما در فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو میتوانید برای هر محصول که اضافه میکنید یک متن به عنوان معرفی کوتاه محصول بنویسید.
۲۷- تعریف سبد کالا برای فروش گروهی چند کالا با یکدیگر: یکی دیگر از امکانات فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو، تعریف سبد کالا برای فروش گروهی چند کالا با یکدیگر است که خیلی به شما در فروش محصولات کمک میکند. 
۲۸- انتخاب کالا و اضافه کردن به سبد خرید بدون نیاز به وارد شدن به سایت: بعضی وقت ها کاربران دوست ندارند در سایت ثبت نام کنند و میخواهند بدون ثبت نام در سایت خرید انجام دهند که در فروشگاه طراحی شده توسط آپیدواین امکان وجود دارد.
۲۹- ارسال ایمیل و پیامک به مشتری و مدیران سایت در شرایط مختلف: شما میتوانید در فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو تعریف کنید که در شرایط مختلف (مثل خرید) به مشتری و مدیر سایت ایمیل و پیامک ارسال شود.

پشتیبانی از افزونه های سئو
۳۰- پشتیبانی از افزونه های سئو: فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو از افزونه های سئو پشتیبانی میکند و این به سئو سایت و محصولات شما کمک میکند. که همین کار باعث فروش بیشتر شما می شود.
۳۱- امکان جستجوی محصولات به صورت پیشرفته بر اساس ویژگی‌های مختلف محصولات: یکی از امکانات فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو، جستجو محصول بر ساسا ویژگی های مختلف می باشد. یعنی شما بر اساس یک ویژگی خاص یک محصول رو جستجو کنید. که به پیدا کردن محصولات توسط کاربران کمک میکند.
۳۲- تعریف وزن و حجم محصولات و اثرگذاری آن‌ها در بهای حمل: شما در فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو می توانید برای محصولات وزن و حجم تعریف کنید و میتوانید بر اساس وزن و حجم محصول هزینه حمل و نقل رو تعیین کنید.
۳۳- استفاده از انواع سیستم‌های بانکی و پرداخت داخلی و خارجی: یکی دیگر از امکانات فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو که در ایران واقعا به کار میاد بحث پشتیبانی از درگاه های بانکی مختلف است. که فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو از اکثر درگاه های بانکی ایرانی و خارجی پشتیبانی میکند. متاسفانه خیلی از فوشگاه سازها با درگاه های ایرانی مشکل دارند و پشتیبانی نمی کنند.
۳۴- تعریف انواع روش‌های حمل و نقل: شما می توانید در فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو انواع روش حمل و نقل تعریف کنید. مثل ارسال پستی محصول، ارسال با پیک، ارسال با باربری و …
۳۵- دارای بخش بازاریابی: شما میتوانید در فروشگاه طراحی شده توسط آپیدو بخش بازاریابی مشتریان رو راه اندازی کنید. یعنی درصدی رو برای هر محصول در نظر بگیرید و بازاریابان بفروشند و پورسانت دریافت کنند. که خیلی به فروش شما کمک میکند.

گروه بندی و دسته بندی محصولات به صورت تصویری و متنی و تلاش برای ارتباط موثر کاربر با استارکچر گرافیکی سایت بر مبنای یک برنامه نویسی منسجم از تلاش های گروه آپیدو برای دستیابی به یک سایت پایدار و کاربر پسند بوده است.

 


لطفا برای بازدید از این سایت کلیک نمایید


فرم ثبت سفارش طراحی سایت

همه چیز به یک سایت خوب ختم می شود. کسب و کار شما زمانی قدرت ارائه پیدا می کند که یک وب سایت خوب داشته باشد. اصلا شما بگویید زمانیکه قصد محک زدن اعتبار یک مجمومه را دارید، ابتدا به وب سایت رسمی آن مراجعه نمی کنید؟

گروه طراحی و برنامه نویسی وب سایت های اینترنتی آپیدو، قدرتمند در طراحی وب سایت های شرکتی، سایت فروشگاهی با اپلیکیشن مانند دی جی کالا، سایت پایگاه خبری، وب سایت نیازمندی ها یا دایرکتوری، پرتال های سازمانی و همچنین وب سایت های شخصی ویژه شخصیت ها یا انتخابات است.

رضایت مشتریان ما بزرگترین سرمایه و اعتماد ساز نگاه ظریفانه شما است که توأم با پشتیبانی و پاسخگویی قوی، برندی قوی با نام آپیدو را بوجود آورده است.

بیاید کمی دقیق تر شویم، آپیدو چه تمایزی را نسبت دیگر مجموعه هایی که به ارائه خدمات میزبانی هاست و طراحی سایت می پردازد ارائه می کند.

آپیدو با طراحی وب سایت کاملا ریسپانسیو یا همان واکنش‌گرا بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ، عمل می کند. راهکارهای ما برای همه مشاغل و اصناف مختلف در قالب طراحی سایت املاک، حقوقی، پزشکی، خبری، طراحی سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی است. رعایت تمامی اصول سئو در طراحی و کد نویسی وب سایت ها مطابق با استانداردهای روز از ویژگی های مهم آپیدو است.

در ضمن وب سایت گروه طراحی سایت و میزبانی هاست آپیدو هم از کارهای خوب ما است.


فرم ثبت سفارش طراحی سایتلطفا برای بازدید از این سایت کلیک نمایید


فرم ثبت سفارش طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *